» Faaliyet Alanlarımız


Atık Su

Farklılık ve güvenilirlik

KSB, uzun yıllardan beri uzman bir firma olarak sıhhi tesisat konusunda hizmet veriyor.

 

Pompa ve vanalarımız evsel ve endüstriyel atık sular için yıllardır kullanılmakta, binaların drenajını sağlamakta ve diğer çok çeşitli drenaj sistemlerinde hizmet vermektedir.

 

Atık su ile ilgili ne zaman bir işiniz olursa, birinci sınıf, kalıcı çözümler için bizi arayınız: pompalar, vanalar, otomasyon, sürücüler ve sistemler-daima uygulamada kolaylık sağlayan dizaynlar. Tüm uygulamalar için etkileyici kalite ve ekonomik verimlilik.

 

 

 Ayrıca karıştırma prosesleri, tank temizleme işleri, çamur temizleme işleri ve yüzey drenaj uygulamalarında da mükemmeldir. Komple atık su pompalama istasyonları geniş ürün programımız ile verimli ve etkin çalışır. Temiz bir çevre için farklılık ve güvenilirlik.

Bina Tekniği

İkna edici çözüm alternatifleri:

KSB, birinci sınıf çözümler demektir.

 

 

 

Su temini, basınçlandırma, ısıtma, havalandırma için seçenekleri kontrol etmek sizin elinizde. Bina servisinizin ihtiyaç duyduğu ne olursa olsun ileri teknoloji ürünü pompa ve vanalarımız, sizin için en ekonomik çözümdür. Her ürünümüz bütün sistemlerde olduğu gibi üstün KSB zekası ve yetenekleri ile donatılmıştır. Geniş kapsamlı danışmanlık ve birinci sınıf dünya çapındaki servis ağımızdan faydalanabilirsiniz.

Endüstri

Alternatifli çözümler

Endüstriyel prosesler için KSB ürünleri

 

Yüksek sıcaklık ve basınçlar, agresif, korozif ve katı madde içeren sıvılar: en ağır şartlarda dahi, endüstriyel pompa ve vanalarımız maksimum emniyetli şekilde çalışır.

 

Uygulama alanları: kimya, petrokimya ve ilaç endüstrisi, çelik endüstrisi ve çeşitli rafineriler. Görevleri: asitlerin, alkali çözeltilerinin ve yağların güvenli çalışmasıdır. Bioteknoloji ve gemi imalatında da kolaylıkla uygulama imkanı bulurlar. Ürünlerimiz sıcak su uygulamalarından, ısı transfer akışkanlarına ve baca gazı arıtma sistemlerinden, denizsuyu arıtma sistemlerine kadar çok geniş bir yelpazede hizmetinizdedir.

 

Ürün yelpazemiz uygulamalar kadar geniştir. Standart kimyasal pompalardan tam kapalı kutu tip pompalara, çelik ve paslanmaz çelik glob vanalardan, diyafram vanalara kadar tüm ürünlerimizi KSB kalitesi ile hizmetinize sunuyoruz.

 

Enerji

KSB - Çünkü ne yaptığınızı biliyorsunuz

Enerji dünyayı döndürür

 

 

Enerjiyi daha güvenilir ve ekonomik olarak üretmek istiyorsunuz. Enerji santralleri ve merkezi şehir ısıtma sistemleri için KSB, tüm pompa ve vana, motor, aktüatör sistemlerini ürün programında bulundurmaktadır. Pompa ve vanalarımız kazan besi suyu, kondens suyu, soğutma suyu ve soğutma sıvıları için çok güvenli bir şekilde bütün dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Müşterilerimizin KSB'yi tercih etmelerinin ana sebebi, düşük arıza ihtimali, uzun dönemli yüksek performans ve dünya çapında yaygın servis ağı.

KSB, DIN EN ISO 9001-e göre TÜV CERT sertifikasına sahiptir.

Dünya üzerinde inşa edilmekte olan bütün yeni enerji santrallerinde KSB ismini duyacaksınız

Su

Su en değerli kaynağımızdır.

Eğer işiniz su ile ilgili ise KSB ile konuşun

 

Pompalar, vanalar, otomasyon ekipmanları, sürücüler, aktüatörler ve sistemler

 

 

Bir beyin fırtınası ...

... temiz su dünya su kaynakları içinde sadece %2.5 oranındadır
... ve sadece %0.28 oranında insan kullanımı için erişilebilirdir
... dünya nüfusunun %40'ı yetersiz su kaynakları ile yaşamak zorundadır
... KSB'nin en büyük kolonlu 50 adet pompası Rhine nehrinin akımını tersine çevirebilir
... Niederaussem enerji santralinde bulunan KSB'nin kazan besi suyu pompalarını kullanarak saatte 3,000,000 l (3,000 m3) suyu Mont Blanc'ın tepesine pompalayabilirsiniz.

Pompa, vana, otomasyon ekipmanları, sürücüler, aktüatör ve sistemler konusunda tüm ihtiyaçlarınız için geniş ürün programına sahibiz. Her nerede olursa olsun su projelerinde optimum çözüme ihtiyacınız olduğunda KSB'yi yanınızda bulacaksınız.